Vítejte

Vítejte v CA Institute of Languages s.r.o.. Jsme soukromá akreditovaná jazyková škola se sídlem v centru Brna. Naše nadstandardní služby poskytujeme již od roku 1997.

Naším cílem je zajistit našim klientům špičkové jazykové vzdělání šité na míru, v moderním, multikulturním a přátelském prostředí, pro co možná nejlepší a nejrychlejší rozvoj schopnosti efektivně komunikovat po celém světě. Být kvalitní jazykovou školou poskytující špičkové jazykové vzdělání znamená mít osobní přístup ke každému klientovi, který vejde našimi dveřmi.

CA Institute of Languages je hrdým členem akreditovaným Eaquals (Evaluation & Accreditation of Quality in Language Services), Bureau Veritas a splňuje Kodex kvality asociace jazykových škol AJŠ. Jsme partnerem British Council a 100% našich studentů úspěšně skládá Cambridgské zkoušky. Výborná pověst CA Institute of Languages nám umožňuje účast na celosvětových vzdělávacích programech.

Spolupracujeme například s Masarykovou Univerzitou a díky našim dobrým vztahům často využíváme učebny Fakulty Sociálních Studií pro naše přednášky a semináře, které jsou hned přes ulici.

Náš institut nabízí jazykové kurzy a služby v širokém rozsahu od angličtiny, češtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny, latiny až po čínštinu. Další jazyky Vám zajistíme na vyžádání. Naším hlavním zaměřením je angličtina. Pořádáme speciální kurzy pro všechny jazykové i věkové úrovně, od batolat po dospělé.

Z těch nejpopulárnějších kurzů je to např. kurz Business English, přípravné kurzy ke zkouškám (IELTS, FCE, CAE, CPE, YLE, KET, PET, BEC, TOEIC,TOEFL a další…), firemní kurzy, semináře Business English, přípravné kurzy k maturitě, konverzační kurzy, Czech for foreigners, intenzivní víkendové kurzy, intenzivní týdenní kurzy, soukromé lekce, překlady, tlumočení, letní a zimní tábory pro děti, studijní pobyty v zahraničí, semináře, jazykové audity a další.

CA Institute má úzce semknutý tým a nekteří z nás spolu pracují více než 10 let. Celý tým se skládá z vyškolených rodilých mluvčích i českých lektorů, kteří jsou certifikovaní a mají minimálně titul Mgr. (Masters), desetiletou praxi v oboru a jsou znalí nejnovějších metodologických postupů. V našich řadách take naleznete několik nadšených stážistů, převážně studentů Masarykovy Univerzity.

CA Institute of Languages je vhodně umístěn v centru všeho dění se snadným přístupem k autobusům a tramvajím. Naši studenti mohou také využívat studijní koutek, tiskárnu a kopírku. V blízkém okolí naší školy se nachází několik dobrých studentských hospod, kaváren a restaurací.

EmailFacebookTwitterGoogle+